HAKKIMIZDA

Bakırköy Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu, 2008 yılından bu yana, alanında uzmanlaşmış, yetenekli ve yaratıcı kadrosuyla; gelişen ve sürekli değişim içinde bulunan dünyaya ve çağın gerekliliklerine uyumlu, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda  “çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkma”  hedefini ilke edinmiş  “iyi insan yetiştirme”  yolunda emin adımlarla ilerleyen bir anaokuludur.

Eğitim Programımızın Temel Amacı

Yetenekli Eller Bakırköy Anaokulu & İlkokulu İngilizceOkulumuzun eğitim programının temel amacı; çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, öz denetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmektir.

Bakırköy Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu, çocuklarımıza özgür bir ortamda sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanağı sağlar. Çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

Anaokulu İngilizce Eğitimi

0-6 yaş dönemi çocuklar için dil gelişiminin en hızlı olduğu dönemdir. Bu yaş aralığında ikinci bir dilin de rahatlıkla algılanabileceği göz önünde bulundurularak, evrensel bir dil olma özelliği kazanmış İngilizce dili eğitiminin Yetenekli Eller Anaokulu & İlkokulu olarak gerekliliğine inanıyoruz ve eğitim programımızda İngilizce diline geniş yer veriyoruz. Anaokulu İngilizce eğitimi için özel eğitim programları uyguluyoruz.

İlkemiz

Yetenekli Eller Bakırköy Anaokulu & İlkokulu  “Mutlu Ebeveyn- Mutlu Çocuk”  ilkesine inanır. Sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar, toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar. Bu anlamda velilerimiz, gereklilik ve istekleri doğrultusunda, okulumuzun rehberlik biriminden aldıkları randevu ile danışmanımızla görüşebilirler.