İşimiz Çocuk,

“Mutlu Çocuk, Mutlu Ebeveyn “ sloganıyla, başlayan anaokulu, oyun evi, atölyeler, psikolojik danışmanlık hizmetleri ve seminerler den oluşan serüvenimiz sizin bize olan inancınız ve güveninizle halen devam ediyor.

Bir Anne ve eğitimci olarak, çocuklarımın sağlıklı, mutlu bir birey olması için ne yapmalıyım? Çocuğum için bir okuldan beklentilerim nelerdir? Çocuğum için en iyi okul nasıl olmalıdır ? sorularından hareket ederek hizmet vermeyi amaçladım. Hizmet verdiğimiz bütün sektörlerde çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel eğitim becerileri kazandırmak, olumlu benlik kavramı gelişmesine, kendini ifade etmesine, öz denetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmek temel amacımız oldu.

İçinde bulunduğumuz bütün hizmet alanlarımızda  İyi yönetilen, bilgili, yetenekli ve yaratıcı, tecrübeli ve profesyonel ekibimizle en iyiyi yapmayı hedefledik. Bilginin sonsuz olduğu inanıcıyla eğitimcilerimizle, kendimizi geliştirmeye, gerek yurt içinde, gerekse yurtdışında modern çağın getirdiği yenilikleri takip ederek size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sevgiyle kalın…

 

 

Kurucu
Naciye Gül  ŞAHİN